גיליון 111 - 14/10/2018

 

 

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏16‏ אנשים‏, ‏‏אנשים יושבים‏‏‏הבוקר נפתח בקבלת פנים שערכה מנהלת המקיף שש-שנתי, ד״ר סמדר כהן, לעובדי משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור.

ד״ר סמדר סקרה בקצרה, עד כמה שניתן, את פרופיל ביה״ס על פעילויותיו השונות והמגוונות. בין השאר ציינה, ״המפגש עם עורכי דין הוא מפגש חגיגי ביותר… זהו יום מוצלח ומשמעותי לכולנו… אין ספק שזוהי העצמה לתלמידים – להיות מעורים ופרו-אקטיביים."

מיד אחריה עלתה וברכה מנהלת נציבות תלונות הציבור, הד"ר אסתר בן-חיים. הד"ר בן-חיים הדגישה את חשיבות היום מבחינתם של הנוכחים.

מיד לאחר מכן, החלו בפעילויות היום: חלק מקבוצת המבקרים העבירו הרצאות בכיתות וחלק מיינו ספרים במבואת החט״ע, עזרו בגינון ושיפור חזות ביה״ס.

סוללת עורכי הדין האלו עשו בהנאה ובהתלהבות, אם בכיתות עם התלמידים, בגינון ובציור הקיר בחצר הפנימית. משיחות איתם אפשר היה להתרשם בקלות כי בילוי היום אצלנו עשה להם המון.

אין ספק שתלמידי החט"ע קיבלו הבוקר פרק מאלף בשיעור אזרחות מהטובים ביותר בתחום.

האינטראקציה בשטח בין התלמידים לבין עורכי הדין הייתה חוויה בית-ספרית ברמה אחרת לגמרי.

היום הזה הוא תוצאה של היענות של ד"ר סמדר כהן להצעתה של ד"ר זיו חורב, סמנכ"לית חינוך וקהילה של העיר בת ים. מאז, החלה התקשרות אינטנסיבית הכוללת ביקורים בבית הספר של נציגים מובילים מהנציבות. אחרי ביקור תיאומים אחרון של התלמידים עם נציגי הנציבות, שיבחו הנציגים את התלמידים שלנו ותיארו את הביקור "מעורר השראה ומרגש."

בסיכומו של יום, התכנסו כולם עם הד״ר סמדר כהן והד״ר אסתר בן-חיים על מנת לחלוק התרשמויות של חברי הנציבות. מסתבר שהתלמידים העשירו המון מהידע שלהם על הרשויות. הד״ר סמדר הדגישה את רעיון ההצלחה העתידית של התלמידים והטמעת הרעיון של לרצות, לשאוף ולהגיע.

אחרי מחיאות הכפיים, נפרדו החברים מד״ר סמדר בחיבוקים והרעיפו שבחים על התלמידים, הצטלמו עם חיוך במבואת החט״ע והמשיכו לדרכם.

נכון מרשים👏😃?

ברכה ברייר עיריית בת ים גל גפן בת ים מיינט בת ים – mynet Bat Yam

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏5‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏אנשים עומדים‏‏‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏11‏ אנשים‏, ‏‏‏אנשים יושבים‏ ו‏נעליים‏‏‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד או יותר‏‏

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אנשים יושבים‏‏בואו וקחו גם אתם ספר לשישבת 📚

בנוסף ל ספריית בית הספר מקיף רמות בת-ים עם Mali Katsav Itach הספרנית המסורה שלנו, יש עכשיו את הספריה הפתוחה לכולם במבואת החט״ע.

״תענוג לראות את התלמידים יושבים בחוץ עם ספרים וקוראים להנאתם,״ אומרת Hadas Fartuk, סגנית המנהלת, רכזת פדגוגית, רכזת מקצוע ומורה לאזרחות ומחנכת יב7.

זה בהחלט לא מבוטל לאווירת ביה״ס. ושוב תודות לעובדי משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור.

שבת שלום 💐

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אנשים יושבים‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏אנשים יושבים‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏אנשים יושבים‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏
תלמידי שכבת יב מתכוננים היטב למסע. ראשת המסע ומנהלת השכבה Keren Jacob כנסה את המשלחת לעדכונים וצילומים עם הצוות המלווה.
  
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏15‏ אנשים‏, ‏‏כולל ‏‎Adisoul Sakuri‎‏, ‏‎May Goldenberg‎‏, ‏‎Eden Reuven‎‏, ‏‎Cielo Gonzalez‎‏, ‏‎Yuval Minker‎‏, ‏‎Ronit Demko‎‏ ו‏‎Eti Shtainer‎‏‏, ‏אנשים מחייכים‏‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏24‏ אנשים‏, ‏כולל ‏מיטל שאלו-סבג‏, ‏‎May Goldenberg‎‏, ‏‎Adisoul Sakuri‎‏, ‏‎Elizabet Zak‎‏, ‏‎Shani Azulay‎‏, ‏‎David Korochik‎‏, ‏‎Cielo Gonzalez‎‏, ‏‎Yuval Lis‎‏, ‏‎Yuval Minker‎‏ ו‏‎Ronit Demko‎‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏קהל‏‏‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏24‏ אנשים‏, ‏כולל ‏‎Ronit Demko‎‏, ‏‎Cielo Gonzalez‎‏, ‏‎David Korochik‎‏, ‏‎Yuval Lis‎‏, ‏‎Ruti Madar‎‏, ‏‎Liora Kozakevich‎‏, ‏‎Eden Daudi‎‏, ‏טל בן מוחה‏, ‏‎Dazy Pto‎‏ ו‏‎Eden Adutler‎‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏‏אנשים יושבים‏, ‏‏נעליים‏, ‏קהל‏‏‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏‏

 

מוזמנים לתייג 😀 זה רק הקדימון. ידיעה מפורטת בהמשך…

אין טקסט חלופי אוטומטי זמין.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏אדם אחד או יותר‏, ‏אנשים יושבים‏‏ ו‏קהל‏‏‏תלמידי שכבת י התכנסו ביום ראשון האחרון להיכרות עם מוקדי המעורבות החברתית.

מנהלת המקיף שש-שנתי, ד״ר סמדר כהן, פתחה את הבוקר במילות ברכה וחשיבות המחוייבות האישית של התלמידים.

את האירוע תיאמה וארגנה רכזת מחוייבות אישית ומעורבות חברתית, מחנכת ומורה לחנג״ע, חגית שיינר.

 
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏אדם אחד או יותר‏ ו‏אנשים יושבים‏‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏אדם אחד או יותר‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏
 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏5‏ אנשים‏, ‏כולל ‏‎Meir Loya‎‏ ו‏יפה גנון‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏אנשים עומדים‏‏‏‏סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך אסתר פרון – Esther

 

Perron עברה לביקור בביה״ס.

ד״ר סמדר כהן, מנהלת המקיף שש-שנתי, סקרה בפניה מאירועי ביה״ס לאחרונה.

הצטרפו לפריים בשמחה ובחיוך יפה גנון – לבורנטית, חגית שיינר – מחנכת י1, מורה לחנג״ע ורכזת מחוייבות אישית בחט״ע, ורכז מגמת חנ״ג ומאמן נבחרת השחייה לנוער – Meir Loya.

 
 

תקציר וידאו של המשחק אתמול. שימו לב לביצועים של החבר׳ה שלנו 😯👌👏🎉🏆ושוב, כל הכבוד למאמן Victor Skornik

באה לצפות ולעודד: מנהלת המקיף שש-שנתי, ד"ר סמדר כהן👍👍😀

ליווי וצילום: רכז מגמת חנ״ג ומאמן נבחרת השחייה לנוער Meir Loya

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏13‏ אנשים‏, ‏כולל ‏‎Victor Skornik‎‏, ‏‎Yoav Sodami‎‏, ‏‎Erik Marchenkov‎‏, ‏‎Giorgi Hosmazarashvili‎‏, ‏‎Ziv Shmueli‎‏, ‏עילי אלגרבלי‏, ‏‎Stav Ben David‎‏ ו‏‎Idan Saada‎‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עושים ספורט‏ ו‏מגרש כדורסל‏‏‏‏‏אין כמו לפתוח את הסופ״ש עם חדשות ספורט מצויינות משולחנו של רכז מגמת חנ״ג ומאמן נבחרת השחייה לנוער, Meir Loya:

נבחרת הכדורסל בנים י׳-יב׳ , זכתה היום באליפות העיר בת-ים.

זו הזכייה ה 26 במספר ברציפות (!) מאז פתיחת מגמת החינוך גופני לפני 26 שנה.

טורניר הכדורסל העירוני החל בשבוע שעבר בו נפגשו חניכיו של המאמן שלנו – ויקטור סקורניק Victor Skornik – עם נבחרתה של ישיבת אדרת בהדרכתו של המאמן אבישי תמיר שהינו בוגר מגמת החינוך הגופני של בית ספרנו.

המשחק הסתיים בתוצאה : 52:19.

אתמול , בשלב הבתים, גברה הנבחרת על נבחרת תיכון שז״ר בתוצאה 48:8 והעפילה לשלב הגמר מול נבחרתה של ישיבת אדרת שגברה על נבחרות שז״ר ומילטון.

במשחק מרהיב ובשליטה מוחלטת של נבחרתנו על המגרש, הצלחנו לגבור על נבחרתה של ישיבת אדרת בתוצאה: 52:25.

הנבחרת העפילה לשלב המחוזי שיתקיים בשבוע הבא. שם ניפגש עם נבחרות: אוהל שם – רמת גן ורוטברג – רמת השרון.

שחקני הנבחרת : יואב סודמי , ענבר איפרגן , גיאורגי חוסגמזראשווילי , עילאי אלגרבלי , שון ברון , סתיו בן דוד , אריק מרצ׳נקוב , זיו שמואלי , אריק איסקייב , סטפני פטרי ועמית בשן .
קולעי הנקודות במשחק הגמר :
יואב סודמי – 18
אריק מרצ׳נקוב – 6
ענבר איפרגן – 7
שון ברון – 6
גיאורגי – 5
עילאי אלגרבלי -5 
סתיו בן דוד -5

בהצלחה בשלב המחוזי!

👏🤩🎈🏆

 
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏10‏ אנשים‏, ‏כולל ‏‎Idan Saada‎‏, ‏‎Giorgi Hosmazarashvili‎‏, ‏‎Victor Skornik‎‏, ‏‎Yoav Sodami‎‏, ‏‎Ziv Shmueli‎‏, ‏‎Stav Ben David‎‏ ו‏עילי אלגרבלי‏‏‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עושים ספורט‏ ו‏מגרש כדורסל‏‏‏‏‏אין טקסט חלופי אוטומטי זמין.אין טקסט חלופי אוטומטי זמין.

 
 
 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏פעילויות בחוץ‏‏לרגל ראש חודש חשוון החל היום 🗓, תלמידי ביה״ס קודמו בברכה בשער בשירים ובממתקים ביוזמת בנות-השירות העושות בביה״ס🤗😅🎈 ריעות צפניהשיראל בן זוהר, אפרת אורן, ורבקה תפארת 💐

תודה מיוחדת לבנות השירות התורמות בפעילותן להעשרת התלמידים בביה״ס 👍💝

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏3‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עומדים‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏‏

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד או יותר‏‏תלמידים יקרים,

 

מהרו להירשם לשיפור ציון בבחינת הבגרות – מועד חורף תשע"ט אצל רכזת בחינות בגרות, ז'אנה Janna Nazarov.

תאריך אחרון להרשמה 26/10/2018.

הצג עוד

 
 
 

 סגן Morag Laks נוי הרגס ושירן שלנו בגלריית הקצינים. כבוד 👍😀💐👩‍🎨
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏8‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏‏אנשים עומדים‏ ו‏טקסט‏‏‏‏‏

חברים רבים וקולגות מקצועיים שואלים אותנו כל הזמן מה סוד ההצלחה של אשכול רמות והגיחה? איך ארוע שבמקומות רבים הוא כדור אש שיוצר חיכוכים ומתחים בין התלמידים וגם בתוך צוות המורים , אצלינו ברמות הופך לחוויה מכוננת בהווי הבית ספרי ? 
ותשובתינו תמיד זהה וכל שנה אנחנו מקבלים חיזוק מחדש והוכחה ניצחת על עדכנותה ונכונותה !!! 
הצלחת הגיחה שלנו נשעת על שלושה מרכיבים שחוברים יחדיו .
• צוות המש"צים והמש"בים של האשכול – ברגע שהצלחנו ליצור גרעין מש"צים באשכול, השמים הם הגבול ורק המסורת מדברת .

• הנהלה מפרגנת – צוות ניהול ביה"ס על מרכיביו שמאמין בדרך ובצוות השל"ח ונותן ליצור ומעודד לפעול . 
• והכי חשוב ! צוות מורים מיוחד רתום "ומשוגע לדבר" שמבין את העוצמה והתרומה הרבה שיש בגיחה מצליחה להמשך שנה טובה מועילה ומקדמת לעבודת המחנך בביה"ס .

ואנחנו (צוות של"ח ) במקיף רמות ? זכינו לכל זה . 
והתלמידים ? כחומר ביד היוצר , רק תאמין ותן להם …. 
מצורף מקבץ של תלמידים , מש"צים , ומחנכי הכיתות המגיבים על החוויות מיום ההכנה לקראת הגיחה . 
וכמובן 
עשיתם לנו את השבוע.

הגיחה השנתית השנה בשונה מהשנים הקודמות יש בה מס' חידושים :
לראשונה ברמות יוצאות לגיחה שתי שכבות מעל 300 תלמידים , שכבת כיתות ח' מצטרפת למעגל לימודי השל"ח וזוכה להיות שכבת ח' הראשונה בתולדות "רמות" שמשתתפת בגיחה . 
שינוי נוסף – ריכוז כל ההכנה ויצירת המוכנות של התלמידים והצוות ביום וחצי על מנת לא "לבזבז" שעות לימוד חשובות . 
קבוצת אשכול המש"צים ברמות הרימה את הכפפה ונרתמה לאתגר המשמעותי והחשוב ותוביל כמו תמיד במקצועיות, במסירות ובעיקר באהבה את המצטרפים החדשים לתחום השל"ח . 
לגיחה תורה סדורה ולה שני עקרונות חשובים :
1. תלמידים מובילים תלמידים – שלושה תלמידים מהשכבה הבוגרת (מפקדי הגיחה ) מובילים את המש"בים הבוגרים – תלמידי כיתות י"א , שמובילים את המש"צים – תלמידי כיתות ט' וי' שמובילים את תלמידי השכבות . וכל זאת תחת הדרכתו והובלתו של מפקד האשכול גם הוא תלמיד יב' 
2. לכל תלמיד תפקיד – כל התלמידים היוצאים לגיחה משובצים בתפקידים שונים בהכנה ובמהלך הגיחה , מי בבניית המחנה ומי בהכנת האוכל התוכנית החברתית ועוד . 
אתמול התקיים מרתון לקראת הגיחה !
צוותי המש"צים הבוגרים פשטו על השכבות בחטיבה ובמשך יום לימודים ארוך משעה 8.30 ועד 15.30 הפצירו דחפו והובילו את תלמידי החטיבה ויצרו בקרבם מודעות ומוכנות לגיחה , וכל זאת במורל גבוה , באהבה ובנחישות . 
במעגל הסיכום של היום הזכירו לי המש"צים את מורי ביה"ס כאשר סיכמו בבגרות מה עבר עליהם במשך היום העמוס . 
והתוצרים ?
את רובם לקחו התלמידים הבייתה צרובים עמוק בתודעה שלהם ויהוו "אוצר" להמשך חייהם , חלק מהם לראשונה בחייהם מרגישים שהם חלק משמעותי יותר ביצירה המשותפת .
חלק מהתוצרים תלויים בגאווה במסדרונות ביה"ס . 
כשהתפזרו התלמידים הבייתה והמסדרונות הדוממים והמקושטים הציגו בחלקם את מה שנעשה פה היום , עמדנו (צוות מורי השל"ח ) גאים בתלמידים , במש"צים ובחברנו לעבודה המורים המחנכים שלאחר יום פורה גדוש בעשיה – הרצפה נקייה , האשפה בפחים , וכל כסאות ביה"ס הפוכים ומוכנים לקראת צוות הניקיון שיכין את המקום ליום הבא . 
כנראה שאפשר גם אחרת ! עשיתם לנו את השבוע .

מקיף רמות בת ים‏ הוסיף/הוסיפה ‏‏98‏ תמונות חדשות‏ לאלבום: ‏מרתון אליפות לקראת גיחת שכבות ח' ט'‏.‏9 באוקטובר‏ ב-‏19:04‏ · 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏אדם אחד או יותר‏, ‏אנשים יושבים‏‏ ו‏שולחן‏‏‏היום החלו ההכנות לקראת הגיחה של שכבות ח' ט'. בפעם הראשונה כ- 400 תלמידים יצאו לגיחה.

במסגרת הגיחה התלמידים יקימו מחנות כיתתיים ואוהלי שדה ללינה בשטח. בנוסף יכינו בעצמם את המזון כאשר הפעילות מצריכה עבודת צוות וכל התהליך מזמן עבורם יישום ותרגול של הובלה ומנהיגות צעירה. הגיחה הינה פעולה חינוכית, ערכית, חברתית, חוויתית המעודדת ומעצימה את הגיבוש הכיתתי ואת שיתוף הפעולה.

פתחנו את היום בכינוס באולם הספורט בו חשפנו את התלמידים להנהגת המש"צים, שהציגו בפניהם באמצעות הצגה, מסדר והמון מורל טעימות מתוך פעילות אשכול רמות בשל"ח.

בהמשך החלה עבודה בכיתות כשכל תלמיד לקח על עצמו תפקיד והחלה עבודה בוועדות השונות.

בהפסקה התקיימה תחרות מורלים בין הכיתות ובסוף היום תחרות תיעוד ופירסום לגיחה.

אנו גאים בכך שמעל 70 מש"צים בוגרים הדריכו את היום בכיתות ובצוותי שיפוט וצוותי מנהלה.

תודה מיוחדת לרכזות השכבה ולמחנכים על שיתוף הפעולה וההירתמות ליום זה, וכמובן להובלת מורי השל"ח המופלאים שלנו.

ישר כח לכולם על יום מדהים ומוצלח.
אשכול רמות – אשכול מנצח.

 
מרתון אליפות לקראת גיחת שכבות ח' ט'